Pokračování trénování a soustředění v roce 2020 v Třebíči

před měsícem - 26.4.2020 v 13:54:10
332 | 0 - poslední není
  Důležité, Informace, Soustředění, Třebíč

Dobrý den vážení rodiče,jelikož probíhá uvolňování opatření, připravujeme pro naše gymnastky plán tréninku na prázdniny roku 2020.Předem vám děkujeme, že jste nelehkou situaci pro nás všechny vyvolanou nákazou COVID-19 zvládli a respektovali jste dočasné uzavření všech tréninků.Ale teď je již čas začít trénovat. Dle Českého svazu moderní gymnastiky, a i svazu Estetické skupinové gymnastiky se mistrovství roku 2020 neruší, ale je přesunuto na podzim. Z tohoto důvodu bude třeba obzvlášť intenzivněji trénovat, a to i přes prázdniny.Dále je zde i nutno řešit vaše náklady na trénování, které nemohlo proběhnout. Děkujeme všem, že jste byli trpělivý a chápali situaci, která nastala ne naší vinou.
A tak je ideální tyto věci zkombinovat.

Abychom využili co nejvíce času na trénování a zároveň vám kompenzovali váše náklady za měsíce duben a květen, budeme trénovat přes prázdniny, a to oba měsíce. Od 6.7.2020 až do 28.8.2020 - 8 týdnů a to od 9 do 15 hodin (30 hodin týdně). To by mělo zaručit přípravu holčiček na mistrovství ČR na podzim, ale i na dohnání přípravy mladých gymnastek a našich budoucích reprezentantek na mistrovství ČR.

Z toho červenec 2020 zcela zdarma a soustředění v srpnu 2020 bude navíc cena snížena o 1 třetinu.Přípravka:
A naše nejmenší děti v přípravce si můžou vyzkoušet celý jeden týden v měsíci červenci s námi na hale trénovat zdarma, nebo si požádat o vrácení časti vynaložených nákladů. Pokud bude zájem, mohou se i zúčastnit srpnového soustředění na hale.Od 8.června 2020 budou pokračovat tréninky na hale, kde s jistými organizačními opatřeními tělocvičny dle nařízení vlády (omezený počet gymnastek v jedné šatně, dodržení rozestupů a podobně) již podle původního rozpisu.
Děkujeme všem za pochopení a vaši trpělivost.

Komentáře (0)

  • Není žádný komentář.

Zanechat komentář